Aktuálně

26. 5. 2019 - Finále MIA festivalu - Lucerna Praha

Jednou z největších akcí pro TS-Čtyřlístek byla účast na mezinárodním finále MIA festivalu aneb Sportem proti drogám. Finále probíhalo v pražské Lucerně a atmosféra byla úžasná a výkony jeden lepší než druhý, proto při vyhlašování bylo cítit velké napětí. Konkurence byla velká, a proto právem se mohla děvčata ve věku 8-10 let radovat z 2. místa, tanečnice věku 10-12 let hrdě přebíraly medaile za místo třetí a nejstarší reprezentantky získaly ocenění za místo druhé.


Zámek Kratochvíle (Tip na výlet)

Do Tipů na výlet jsem nově přidal odkaz na zámek Kratochvíle. Určitě jej navštivte při toulkách po naší vlasti. Zámek stojí za prohlídku a určitě si po Hluboké a Krumlovu užijete více klidu a pohody.

8. 5. 2019 - MIA FESTIVAL - TS Čtyřlístek

Dobře víte, že jsem dvorním fotografem TS-Čtyřlístek, ale tentokrát mám video. Mladá Boleslav nás přivítala na semifinálovém kole MIA festivalu Sportem proti drogám, který má tradici 20. let v několika státech Evropy. Finále v pražské Lucerně se blíží a tak jsme museli bojovat o postupové body na hlavní pódium Lucerny. Sportovní hala byla plná diváků a společně s porotou nejenom zhlédli naše 3 choreografie, ale také porota udělila všem tancům medailová umístění. Nejstarší děvčata a děvčata 4. až 6. tříd získali zlato, nejmladší děti stříbro. Nyní nás čeká velké mezinárodního finále, kde na nás čekají konkurenti z Čech i Slovenska.

25. 4. 2019 - Tipy na výlet nově na vebu.

Mnohým přátelům zde scházela dříve oblíbená sekce "Tipy na výlet", tak jsem se rozhodl ji opět přidat. Ale předem říkám, že již nebude tak masivní jako dříve, přidám, jen to co opravdu stojí za návštěvu, již z toho nechci mít sekci ve stylu já tam byl, koukejte :-)

14. 4. 2019 - Pódiové skladby Nový Bor

Každoročně v dubnu pořádá asociace „Sport pro všechny Nový Bor“ přehlídku pódiových skladeb pro českolipské školy. I letos jako i jiné roky jsem fotil především TS Čtyřlístek.

Proč zrovna Česká Lípa je těm co mě znají zřejmé, pro ostatní odhalím, že je to město kde již více než čtyřicet let žiji. A tak tuto galerii občas doplním, o fotografie, které považuji za zajímavé.

7. 4. 2019 - Nový web

Stále pracuji na doplnění nového webu, ale již nyní je zde spousta fotek k procházení, stačí si vybrat v menu. Také již bych měl být nově k nalezení ve vyhledávačích Google a Seznam, které jsem donutil k přeindexování stránek. A především nově je zde tato stránka aktuálně, kde vždy najdete co je na mém webu nového. A také pracuji na SEO optimalizaci a vůbec na věcech, které nejsou na první pohled vidět :-)